اخبار و رسانه هانمایش

رونمایی از پوستر عمولاوروف در خانه هنرمندان

پوستر رسمی نمایش عمولاوروف به نویسندگی و کارگردانی امیر امیری در آستانه اجرای عمومی این اثر نمایشی در تماشاخانه ایرانشهر با طرحی از مهدی کیانی رونمایی گردید
طی این مراسم که با حضور برخی از عوامل اثر، هنرمندان و خبرنگاران حاضر در جلسه صورت پذیرفت ضمن رونمایی از پوستر و نشان اثر، از وضعیت و محدودیت اجراهای نمایشی در شرایط حاضر بحث و تبادل نظر گردید. در پایان امیر امیری ضمن تشکر از حضور میهمانان اظهار داشت: ما در حالی عمولاورف را روی صحنه می بریم که وضعیت اجراها در هاله ای از ابهام است، هر چند مخاطبین و فعالان عرصه تئاتر مثل همیشه و شاید بهتر از همیشه پای کار هستند و می خواهند که تئاتر زنده بماند. محمد هاشم زاده که تهیه کنندگی این اثر را بر عهده دارد نیز اظهار داشت که تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در شرایط اقتصادی حاضر و با توجه به دور ماندن مخاطبان تئاتری از سالن ها در سال گذشته، با اعمال تخفیف و کاهش هزینه های بلیت تا حد وسعمان به بهبود شرایط حاضر و نزدیک کردن مخاطبان به صحنه کمک کنیم. در پایان ابراز امیدواری شد که ان شالله در سال جاری سالن های نمایش با اقبال گسترده تر و وضعیت مطلوب تری نسبت به سال گذشته، به استقبال هنرمندان و مخاطبان خود بروند.
نمایش عمولاوروف پس از کش و قوس های فراوان مبنی بر محدودیت های اجراهای نمایشی، از روز چهارشنبه 18 فروردین ماه ساعت 20 به روی صحنه ایرانشهر می رود.با توجه به تعطیلی های مکرر سالن های تئاتری در یکسال اخیر پیشبینی ها حاکی از آن است که عمولاوروف به عنوان یکی از نخستین اجراهای سال 1400 با استقبال خوبی توسط مخاطبان تئاتر مواجه شود، در خلاصه این اثر آمده است: اگر به شما بگویند فقط یک ساعت برای زندگی کردن وقت دارید چه کار می کنید؟
این اثر با بازی هنرمندانی چون فریاد جودی، نازنین دیده ور، علی طاووسیان روی صحنه خواهد رفت، رضا سلطان زاده به عنوان آهنگ ساز، پوریا فرجی و الناز اسکندری به عنوان دستیار کارگردان، فریاد جودی به عنوان منشی صحنه، این اثر راه همراهی خواهند کرد. همچنین مسعود نیازی طراحی صحنه و لباس این اثر را عهده دار است. رامین علیخواه و محمد موسوی به عنوان عکاس، باران سلمانی تحت عنوان تایپوگرافی و مهدی کیانی و مسعود روشن به نمایندگی از موسسه پلان فیلم مسولیت روابط عمومی این اثر را بر عهده دارند.
اجرای این اثر نمایشی در حالی است که نحوه فروش بلیت و حضور تماشاگران در تالارهای نمایشی با در نظر گرفتن ظرفیت ۵۰ درصدی تالارها و موارد مربوط به فاصله‌گذاری براساس شیوه نامه‌های بهداشتی صورت می‌گیرد.

خرید اینترنتی بلیت عمولاوروف از تیوال

درج پاسخ

Your email address will not be published. Required fields are marked *